Poznaj Nasze podwójnie pyszne smaki

Nasze paluszki spełniają nie tylko unijne i polskie, restrykcyjne normy jakości. Odpowiadają przede wszystkim wymagającym standardom podniebień naszych Klientów. Udało nam się osiągnąć to dzięki zastosowaniu naturalnych składników. Zastosowaliśmy się do tradycyjnych reguł rządzących prawami wypieków. Bez pośpiechu. Bez barwników i konserwantów. Bez zbędnych dodatków. Przy odrobinie nowoczesnej technologii stworzyliśmy nowy produkt na rynku.

Podwójne paluszki to wyjątkowa przekąska. Idealna do dzielenia z bliskimi. Do schrupania zawsze i wszędzie. W przerwie meczu. W tramwaju. Na spacerze. Na molo. Przy plotkach. Przy wizycie teściów. Podwójnie chrupie. Podwójnie cieszy. Podwójnie smakuje i to tym bardziej, że przygotowaliśmy różne smaki. Dla tradycjonalistów polecamy słoną odmianę. Dla miłośników Orientu przygotowaliśmy wersję z sezamem. Dla łasuchów opracowaliśmy recepturę z polewą czekoladową. Dla każdego smakowity sposób na chrupiące „co nie co” w ciągu dnia.

W polewie czekoladowej
Jedyne Podwójne paluszki Beer Fingers w polewie czekoladowej, to niekonwencjonalne jak dotąd połączenie tradycyjnego smaku paluszków z czekoladą.
obróć opakowanie
do pobrania
Pyszne z sezamem
Jedyne Podwójne paluszki Beer Fingers z sezamem przeniosą Cię w krainę niezapomnianych wrażeń.
obróć opakowanie
do pobrania
Pyszne solone
Bezkonkurencyjnie smaczne, dla chłopaka, dla dziewczyny, podwójne paluszki dla całej rodziny!
obróć opakowanie
do pobrania

Chcesz umieścić swoją reklamę na naszych paluszkach? 
Chciałbyś sprzedawać nasze pyszne podwójne pod swoją marką?

zacznij współpracę