O tym dlaczego uważamy, że fajnie mieć podwójnie

W paczce BEER FINGERS wszystkie paluszki są podwójne i wszystkie bez wyjątku gwarantują niepowtarzalny smak.

O Firmie

Od początku istnienia firmy wspieramy ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Motywujemy innych do rozwijania swoich planów biznesowych, dzielimy się naszą wiedzą na wykładach i prelekcjach, chętnie przekazujemy nasze produkty fundacjom. Nasze podwójne paluszki rozdajemy na piknikach rodzinnych, imprezach studenckich i wszędzie, gdzie mogą dać trochę radości. Firma Beer Fingers® przystąpiła także do ogólnopolskiej kampanii „Kupując polskie produkty - dajesz pracę”. Celem kampanii, jest promowanie polskich produktów i przedsiębiorstw, a także podniesienie świadomości społecznej, o wpływie codziennych zakupów na funkcjonowanie miejsc pracy, a także całej gospodarki polskiej. Bierzemy także udział w kampanii Kupuj Nasze.Pl – są powody do dumy.

więcej

Historia

Kiedyś podwójne paluszki uważano za błąd produkcyjny i za wszelką cenę próbowano wyeliminować sklejanie się paluszków. Jednocześnie spora część Klientów szukała w paczkach właśnie tych podwójnych, tzw. szczęśliwców. Poznaj historię naszych podwójnych paluszków.

więcej

Wizja

Beer Fingers to dynamicznie rozwijająca się firma ze 100% kapitałem polskim. We wszystkich działaniach kierujemy się zasadami etyki biznesowej. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów poszukujących wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju przekąsek. Naszą misją jest wypiekanie niepowtarzalnych paluszków, które podbiją serca smakoszy na całym świecie.

więcej